KONST / Litografier / Färglitografi 13658181
nr 1365 8181
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 139/250. Motivet: 52x35 cm
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:56:41
2/12 13:17:43
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist